Hotel*** Jedlinka

ul. Zamkowa 2, 58-330 Jedlina-Zdrój
woj. dolnośląskie

tel.: +48 74 847 49 00
Fax.: +48 74 847 49 01
 
e-mail: hoteljedlinka@hoteljedlinka.pl

Lokalizacja: lat: +50.712682 / long: +16.357819

REZERWACJA | Zachęcamy do rezerwacji pobytu w naszym hotelu.

rejestracja telefonicznaTELEFONICZNIE

Zadzwoń, porozmawiaj, ustal szczegóły pobytu i zarezerwuj pokój

+48 74 847 49 00

rejestracja mailowaWYŚLIJ MAILEM

Wyślij do nas maila. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

rezerwacja@hoteljedlinka.pl

rejestracja formularzPRZEZ INTERNET

Wypełnij poniższy formularz.

Uwaga! Wysłanie formularza nie oznacza automatycznej rezerwacji miejsca! Sprawdzimy, czy termin i pokój są wolne i oddzwonimy do Ciebie, aby potwierdzić rezerwację. Podana cena jest orientacyjna i nie uwzględnia rabatów, promocji, specjalnych cen, cen świątecznych etc.

Wszystkie pola, prócz uwag, są obowiązkowe.

Twoje dane


Rezerwacja
KOSZT POBYTU: 0 PLN  

REZERWACJA KONTAKT
Hotel Jedlinka ***
OFERTY PROMOCYJNE ZOBACZ NOWOŚCI ZOBACZ NA facebook SUBSKRYBUJ NOWOŚCI PAŁAC JEDLINKA BROWAR JEDLINKA
prev next
 

Okolica: Jedlina-Zdrój

Opublikowano: Przez
Jedlina-Zdrój położona jest w dolinie rzeki Bystrzycy wśród atrakcyjnych turystycznie pasm Gór Wałbrzyskich i Gór Sowich.

Jedlina_centrum_mediumTo piękna miejscowość uzdrowiskowa, pełna atrakcji, z których szczególnie polecamy:

 • Dolnośląski Festiwal Zupy - całodzienna-plenerowa impreza kulinarna z elementami występów zespołów folklorystycznych i ekspozycjami wyrobów ludowych oraz rękodzielniczych. To nie tylko przedsięwzięcie o dużym znaczeniu turystycznym dla regionu, ale również okazja do zaprezentowania swoich umiejętności kulinarnych oraz pasji. Podczas IX edycji festiwalu w kategorii uczestnicy instytucjonalni I miejsce zdobyła nasza załoga. Najlepszą zupą została „Zupa Pałacowego Lokaja”.
 • gorarelaxCentrum Sportów Górskich – „Czarodziejska Góra Relax” to pierwszy i jedyny park linowy w okolicach Wałbrzycha. To miejsce, które dostarczy dużej dawki adrenaliny i moc wrażeń. W obrębie parku wyznaczonych jest 5 tras o różnym stopniu trudności. Dodatkowo na terenie kompleksu znajdują się:
  - 15 metrowa wieża wspinaczkowa posiada trzy ściany o różnym stopniu trudności. Na wieży przymocowanych jest ok. 1000 chwytów i przeznaczona jest nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci powyżej 5 roku życia.
  - Letni tor saneczkowy posiada kilkanaście zakrętów a całkowita długość toru to 600 metrów. Przeznaczony jest nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.
  - Tor pontonowy to 120 metrowa rynna, po której zjeżdża się jednoosobowym pontonem. Tor przeznaczony jest dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży i osób dorosłych.
  - Wyciąg narciarski - do dyspozycji narciarzy została oddana 234 metrowa trasa zjazdowa. W sąsiedztwie powstał wyciąg taśmowy o długości 80 i 40 m. z przeznaczeniem głównie dla dzieci i młodzieży. Przy kompleksie działa szkółka narciarska dla początkujących.
   
 • pijalniaPijalnia wód mineralnych w Jedlinie-Zdroju mieści się na Placu Zdrojowym. Budynek przez wiele lat przez mieszkańców był nazywany „Grzybkiem”. Przez wiele lat nie spełniał swojej funkcji, jednak w 2006 roku zrealizowano kompleksową przebudowę pawilonu.
   
 • Dom Zdrojowy to budynek murowany, zbudowany w 2 połowie XVIII wieku z inicjatywy właścicieli uzdrowiska, rodziny von Seher-Thoss. W latach 1861 – 1961 był wielokrotnie remontowany oraz dokonywano powiększenia budynku. Obecnie jako Dom Zdrojowy wpisany jest do rejestru zabytków.
   
 • Uzdrowiskowy Szlak Turystyczno-Rekreacyjny to 3 trasy przeznaczone nie tylko na wycieczki piesze, ale również rowerowe:
  - Czarodziejska - prowadzi od źródełka i urwiska skalnego do "Czarodziejskiej Góry Relax" - kompleksu sportowego z parkami linowymi, torem saneczkowym, wyciągiem narciarskim i innymi atrakcjami.
  - Promenada Słoneczna - to trasa wzdłuż zalewu i kompleksu boisk sportowych. Z Promenady roztacza się widok na najwyższy szczyt w paśmie Gór Wałbrzyskich - Górę Borową zaliczaną do Korony Sudetów Polskich.
  - Relaksacyjna - trasa biegnie od Parku Bukowego do Polany Oddechowej. To miejsce gdzie można pobudzić siły witalne organizmu poprzez kontakt z drzewami. Na trasie można zobaczyć dwa starochrześcijańskie pomniki.